Schody Drewniane Jesionowe Bielone Lakierowane 1/4 Zabiegu

Produkcja schodów to zajęcie, którym zajmujemy się od lat. Robimy to przede wszystkim dlatego, iż stało się to naszą pasją. Każde schody jakie wykonujemy są dla nas wyzwaniem, więc można śmiało powiedzieć, iż są to takie nasze dzieła sztuki. Dzieje się tak dlatego, że swoją pracę wykonujemy z przyjemnością dając zawsze od siebie ogromne zaangażowanie i serce.

Jakie schody wybrać do domu?

Jakie schody wybrać do domu?Wybierając schody jakie chcemy zamówić musimy zwrócić swoją uwagę nie tylko na konstrukcję, ale głównie na materiał, który zostanie wykorzystany do ich wyprodukowania. Wykorzystując popularne tworzywo do wykonania schodów jakim jest drewno nasuwa się wiele wątpliwości związanych z wyborem określonego gatunku. Powstaje pytanie na jaki rodzaj drewna się zdecydować?. Musimy wiedzieć o tym, iż budując schody trzeba użyć drewna twardego, odpornego i gwarantującego odpowiednią pracę konstrukcji. Istotne jest aby drewno nie było mokre, przy czym dopuszczalne jest użycie drewna o maksymalnej wilgotności 8%.

Schody Jesionowe Bielone

Schody Jesionowe BieloneW ofercie firmy Stolmark znajdą Państwo między innymi schody z drewna jesionowego, które jest oprócz tego, że twarde to również sprężyste. Ponadto jesion jest chyba ciekawiej „wybarwiony”. Możemy go polecić ze względu na lepsze możliwości kolorystyczne, gdyż lepiej przyjmuje kolor i oddaje efekt wizualny. Występuje on w jasnym odcieniu koloru żółtego oraz w kolorze brązowym. Zważywszy na ciężar i twardość drewna jesionowego gatunek ten nie stwarza problemów w czasie obróbki co ma duży wpływ na krótki czas realizacji zlecenia. Ten gatunek drewna jest też jednym z najbardziej dekoracyjnych jaki jest wykorzystywany przy produkcji schodów. Bardzo ważnym elementem jest należyte wykończenie tego rodzaju schodów, w taki sposób aby w trakcie ich użytkowania schody jesionowe zachowywały swoje pierwotne cechy. Schody wykonane z drewna jesionowego muszą być impregnowane lakierem.

Schody do Domu Jednorodzinnego

Schody do Domu JednorodzinnegoJeśli jeszcze macie Państwo wątpliwości jakie schody wybrać na przykład w domku jednorodzinnym to postaramy się doradzić, gdyż zawsze zapewniamy Klientom fachowe doradztwo. Właśnie dlatego w domkach jednorodzinnych proponujemy wykonać schody wewnętrzne dębowe, bukowe lub schody wewnętrzne jesionowe. Tak pokrótce porównując dąb jest najtwardszym gatunkiem drewna a jednocześnie najdroższym. Najlepszym jednak rozwiązaniem jest zamówienie u nas schodów z jesionu, gdyż charakteryzują się one wysoką odpornością na ścieranie, odpowiednią twardością jak również dodatkową ich zaletą jest możliwość zastosowania do ich konserwacji lakierów w przystępnych cenach.

Schody Galeria ZdjęćZostaw odpowiedź