Meble Kuchenne na Wymiar Wysoka Zabudowa w Kuchni

Kuchnie Na Wymiar Białe Meble Stolmarktreppen Allegro Pl Kuchnia Zabudowa

Meble Kuchenne na Wymiar

Kuchnia stanowi centralne miejsce każdego gospodarstwa domowego, co stanowi centrum rodzinnego życia w domu. Takie rozwiązanie nie podnosi kosztów budowy, a Właściciel otrzymuje dodatkowe miejsce do zagospodarowania lub komfort w przypadku posiadania większej kuchni. Klient dał nawet propozycję, aby w ogóle zrezygnować z dodatkowego pomieszczenia na rzecz większego salonu. Producenci nowoczesnych kuchni StolMarkTreppen oferuje rozwiązania, dzięki którym zabudowa kuchni jest nie tylko estetycznie dopasowana do salonu, ale także przejmuje niektóre funkcje mebli pokojowych. Współczesne kuchnie, jeśli są dobrze zaprojektowane, stają się także często ozdobą przestrzeni dziennej w mieszkaniu lub domu. Drugi powód to maksymalne wykorzystanie przestrzeni w kuchni. To co jest najważniejsze w kuchni na zamówienie to idealne, maksymalne dopasowanie do potrzeb właściciela. Z drugiej strony dopasowanie do naszej kuchni zestawu gotowych mebli może nastręczać wiele trudności, zwłaszcza, gdy chcemy w miarę szczelnie zabudować przestrzeń o nietypowym kształcie. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jakie mamy potrzeby i oczekiwania względem przestrzeni kuchennej, ponieważ nawet najmniejsza kuchnia, powinna być dostosowana do swojego właściciela, a przestrzeń kuchenna maksymalnie wykorzystana. Jesteśmy sprawdzonym producentem mebli kuchennych na wymiar StolMarkTreppen i posiadamy szeroką ofertę na meble kuchenne.

Kuchnia Białe Meble Meble Na Wymiar Stolmarktreppen Allegro Pl Kuchnia Szafki Pod Sufit

Projektowanie Kuchni na Wymiar

Chociaż przy projektowaniu kuchni zawsze powinniśmy kierować się naszym własnym wyczuciem stylu, tak istnieją pewne uniwersalne zasady urządzania tej centralnej dla tej części domu przestrzeni. Coraz więcej mamy możliwości w  jej projektowaniu. I właśnie w kuchniach połączonych z salonem mamy największe możliwości wykorzystania zalet wysokiej zabudowy. Dokładna głębokość jest nam potrzebna, gdyż planujemy słupek z lodówką, przy czym widoczny będzie właśnie też jego boczek. Nasze nowoczesne meble kuchenne na wymiar docierają przede wszystkim do Klientów z Gorzowa Wlkp., i województwa lubuskiego, ale przyjmujemy też zlecenia z innych regionów kraju i Europy. Meble na zamówienie to meble tworzone na wymiar wedle naszego indywidualnego gustu, wedle naszych potrzeb i upodobań. Takie meble zwykle są produkowane na zamówienie w przeciwieństwie do nowoczesnych mebli kuchennych, które kupisz „od ręki” w salonie meblowym. Na rynku meblowym dominuje kolorystyka jasna, ciepła ale pojawiają się meble oparte na frontach w formie obrazów szklanych czy laminowanych. Bardzo często klient ma marzenia, które my najpierw przekładamy na papier w formie planu, a następnie wykonujemy na jego podstawie meble. Bez względu na to, czy potrzebne Ci są meble kuchenne na wymiar, szafa czy łóżko do sypialni czy zestaw ogrodowy – pracę rozpoczynamy od rozpoznania Twoich potrzeb.

Produkowanie Mebli Kuchennych na Wymiar

Produkcja mebli kuchennych na wymiar wymaga bezpośredniej relacji z Klientem. Staramy się aby zaprojektowane przez naszych Projektantów kuchnie na wymiar były ergonomiczne, wygodne w użytkowaniu, funkcjonalne. Jeżeli pragniesz, by Twoje wnętrza były jedyne w swoim rodzaju, wzbudzały zachwyt, a jednocześnie gwarantowały funkcjonalność, to skorzystaj z naszej oferty. Użyte odpowiednie materiały na okładzinę ścienną oraz miedziane dodatki podkreślą męski charakter wnętrza. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych. Nawet kiedy kuchnia jest wąska i nieustawna można zaplanować taki układ mebli oraz sprzętów kuchennych w taki sposób aby ich rozstawienie usprawniało naszą pracę w kuchni. Stosujemy rozwiązania dostosowane do aktualnych potrzeb właściciela, wyróżniające się ciekawymi trendami oraz licznymi udogodnieniami. Pokazujemy klientom nasze kuchnie na wymiar aby mogli się zapoznać z naszymi możliwościami, czego mogą oczekiwać od nas specjalistów StolMarkTreppen. W nowoczesnych projektach coraz częściej pojawiają się wysokie zabudowy, „meblościanki” w nowoczesnym wydaniu. W obecnych czasach wygląd zewnętrzny naszych kuchni ma ogromne znaczenie, dlatego nowoczesne zabudowy powinny być dla nas znakomitym rozwiązaniem.

Zabudowa w Kuchni Pomysły na Aranżację

Za standard przyjmuje się 50-55 cm, dzięki czemu bez trudu będziemy mogli zastosować typowy blat (60 cm), który tak naprawdę wyznaczy nam przestrzeń do zabudowy. Ale i z tą niedogodnością można sobie poradzić, zabudowując dostępną przestrzeń nie tylko w szerz, ale również do góry. To samo tyczy się frontów, które mogą być gładkie, pozbawione nawet uchwytów lub wręcz przeciwnie – otwarte lub przeszklone – wówczas możemy zdecydować się również na ciekawe ich podświetlenie. W ramach jednej kolekcji mebli kuchennych na wymiar mamy z reguły do wyboru kilka opcji wykończenia frontów (a nawet nadrukowania na nich wszystkiego, co chcemy – od reprodukcji ulubionego dzieła sztuki do listy zakupów)Jasne pomieszczenia wpływają pozytywnie na nastrój. Dobrze jest umeblować jedną ścianę w niskiej, a drugą w wysokiej zabudowie – na jednej ścianie szafki ze zlewozmywakiem, głównym blatem roboczym i kuchenką, a na drugiej – wysoka szafa, kredens lub witryna i lodówka. Tworząc trójkąt roboczy, w którym wierzchołkami są lodówka, zlewozmywak i kuchenka, osiągniemy tak urządzoną kuchnię, że poruszanie się w niej i gotowanie będzie przyjemnością o jakiej tylko moglibyśmy sobie pomarzyć.

białe szafki w kuchni meble stolmarktreppen allegro pl kuchnia z szafkami do sufitu

Czy warto zamawiać meble na wymiar

Zapewnia on nie tylko lepszy nadzór wykorzystywanych materiałów, ale także kontrolę pracy i dostaw. Pamiętajmy także, że im bardziej chropowata i nierównomierna powierzchnia, tym trudniej domyć z niej brud i tłuszcz. Zapewniamy pomoc na każdym etapie: od projektu przez produkcję aż po montaż. Nic prostszego. Meble w zabudowie na pewno docenią mieszkańcy poddaszy. Często się zdarza, że gotowe meble mają standardowe wymiary i są mało funkcjonalne. Skrzynki szafek praktycznie zawsze wykonane są z laminowanej płyty wiórowej. Standardowa szerokość blatu wynosi ok 50-55 cm. Zamieszczone na stronie realizacje to jedynie zbiór przykładowych projektów, którymi będzie można się zainspirować. Udzielamy dwuletniej gwarancji na swoje wyroby z wyłączeniem sprzętu AGD. Zatem czy warto zamawiać meble kuchenne na wymiar? Pewnie że tak! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się wszystkim.Zostaw odpowiedź