O firmie

Firma StolMark powstała w roku 1989. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 20-sto letnim doświadczeniem i tradycjami. Oferujemy na zmówienie – schody standardowe oraz schody ekskluzywne o różnych kształtach od prostych po kręcone, zabiegowe zachowując przy tym ich wygodę trwałość i piękno. Przy projektowaniu schodów i mebli  na wymiar korzystamy z pomocy oprogramowania Compass Software.

Usługa naszej firmy StolMark opiera się głównie na tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych schodów, ale obejmuje także również produkcję pod zamówienie wysokiej jakości drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, oraz indywidualnych mebli drewnianych na wymiar do naszego domu. W procesie produkcji używamy tylko najlepszych materiałów, z których należy wyróżnić podstawowe rodzaje drewna takie jak dąb, orzech, czy buk.

Ale jeśli chcemy spojrzeć na coś bardziej wyjątkowego, możemy również zaoferować kilkanaście innych rodzajów drewna, od podstawowych do egzotycznych. Każdy wykonany przez nas produkt jest nastrojony zgodnie z kolorami wnętrza, a ostateczna wersja lakierowana może być błyszcząca, matowa lub pół-matowa. Jeśli wnętrze wymaga malowania drewna, oferujemy Państwu szeroką gamę kolorów według wzornika palety RAL, która obejmuje również lakier błyszczący, półmat i mat. Wraz z naszą unikalną usługą wyprodukowania schodów i mebli na wymiar jesteśmy gotowi, aby wysłuchać i przeanalizować Państwa życzenia i potrzeby. Gorąco respektujemy sugestie i pomysły naszych klientów. Oferujemy pomiar, dostawę i montaż na terenie całej Polski, Niemiec i Dani.

STOLMARK – Producent schodów drewnianych z wieloletnią tradycją. Od projektu po realizację.

Nasza oferta

Zajmujemy się produkcją oraz projektami:

  • Schody drewniane
  • Balustrady
  • Meble na wymiar
  • Poręcze

Atrakcyjne ceny - profesjonalizm

jak możemy ci pomóc?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę od eksperta. Pomożemy w doborze produktu.

Jestem mile zaskoczona obsługą, pełen profesjonalizm i sprostanie moim wymogom.

Edyta Wiśniewska
Warszawa

Solidne i Piękne Schody Drewniane · Wysoka jakość · Producent